Przyjęcia

Od początku działalności restauracji Kasjopeja oferujemy organizację przyjęć okolicznościowych. Dokładamy wielu starań aby Państwa goście byli zadowoleni z pobytu w naszych progach. Nasz personel przez cały czas trwania przyjęcia jest do Państwa dyspozycji chętnie służąc pomocą.

W trakcie ustalania formuły przyjęcia wspólnie z Państwem skomponujemy odpowiednie do okoliczności menu i przygotujemy wystrój sali.

Najważniejszym celem jaki stawiamy sobie podczas organizacji przyjęć to zadowolenie naszych klientów i ich gości.

Każde przyjęcie organizowane w Kasjopeji jest dla nas nowym wyzwaniem i podchodzimy do niego z pełnym profesjonalizmem, tak aby spełnić oczekiwania naszych gości. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, naszym gościom chętnie służymy poradami i pomocą.

 

Przyjęcie okolicznościowe w Kasjopeji to niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w Państwa pamięci i chętnie będziecie wspomnieniami wracać do tych chwil.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 3 stylowo urzą…dzone sale bankietowe oraz ogród z przepiękną zielenią…, altanami i przyjaznymi zwierzakami jako atrakcja dla najmłodszych.

Dane Adresowe:

ul. Budowlanych 76,
44-217 Rybnik,
Polska

Email: b_potega@wp.pl
Website: www.kasjopeja.pl

GTranslate

Polish Dutch English German Italian

Kontakt Telefoniczny:

Tel. 32 42 42 062
Fax. 32 42 42 062
Kom. 603 899 891

Akceptujemy:

Kasjopeja Kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość: